Strážce - Damien Riccardo Mercuccio

22. prosince 2012 v 18:57 | Rose |  Profily
Jméno: Damien Riccardo Mercuccio
Věk: 24
Datum narození: 4.6. 1989
Molnijské značky: Jedna malá

Popis: Damien je vysoké postavy, měří něco kolem 180 cm a jeho postava celkově není tak úplně nejhorší. Má relativně vypracované svaly, které se nestydí odhalovat především tedy v létě. Jeho pokožka má lehce bronzový nádech a tak je po celý rok "opálený", aniž by se musel smažit na sluníčku. Krk má ozdobený jednou malou Molnijsou značkou. Má světle hnědé vlasy, které jsou momentálně krátké a často si je nechává rozčepýřené do všech stran, případně si je zlehka nageluje, aby měly jakýsi tvar a jakž takž držely. Oči má až do černa, většinou je v nich jiskřička pobavení, nebo z nich šlehají blesky. Na rtech mu často sídlí úsměv, případně škleb. Skoro nikdy se nemračí, pouze má ve zvyku probodávat lidi pohledem, ze kterého mrazí.

Povaha: Damiena je těžké popsat vnitřně, protože je taková směska pocitů, všeho v jednom. Ale většinou je usměvavý a skoro až optimistický, ovšem jeho pohled na svět je trošku pesimističtější a ne zrovna moc veselý a růžový. Má sklony se podceňovat a nevěřit si, přestože od pohledu působí úplně opačným dojmem, a to že má strašně vysoké ego. Někdy může působit až arogantně, někdy se na lidi dívá svrchu a trochu ironicky. Ale když se mu někdo dostane k srdci, tak zjistí, že dokáže být milý, obětavý a za ty které má velice rád by dal doslova ruku do ohně. Ale jedna vlastnost ho charakterizuje asi nejlépe, a to sice to že je tak trošku přelétavý. Zaboha by nemohl mít jednu jedinou, holky považuje jako samozřejmost, možná tak na jednu noc a konec. Nejdelší vztah mu trval ani ne týden. Ale když na to dojde, respektive si ho nějaká získá tělem i duší, možná by byl schopný vydržet delší dobu. Také nesnáší hádky, jakmile na nějaké dojde, buďto vycouvá a nebo naslibuje modré z nebe, jen aby se jim vyhnul.

Zájmy: Mezi jeho koníčky patří jednostranně "hon" na holky, to je zkrátka jeho nejmilejší záliba. Ano, sice má už všude automaticky vyslouženou "přezdívku" místní děvkař, ale ani to na něj neplatí. Dále je také pro každou blbost, skoro nesnáší nudu, jinak z ní mívá deprese. Takže rozhodně není ten stydlivý, co neví, kam jít za zábavou. Vždy vyhmátne nějaký ten bar, nebo něco podobného, zkrátka mu není prosi srsti se jakkoli zabavit. A v neposlední řadě se mezi jeho docela oblíbené koníčky řadí nakupování. Zní to možná zženštile, ale nemá problém si jít nakoupit nějaké to oblečení, boty.... Zkrátka nákupy jsou jeho.

Historie: Narodil se v Itálii, konkrétně v Římě, ale v ranném dětství se s ním rodiče přestěhovali do Španělska za příbuznými. Tam poznal svou sestřenici Janice, na kterou nedá dopustit i přes všechny hádky, neshody a podobně. Jelikož žil u Meriettových, kteří rozhodně nedostatkem peněz netrpěli, není divu že už odmala si zvykl na luxus a drahé věci. Jelikož pohrdal ostatními hlavně na školách, nenašel si moc kamarádů. Proto drželi s Janice pospolu. Základní škola proběhla ještě jakž takž v pořádku, s nástupem střední to bylo horší. To si vysloužil pověst školního děvkaře a to mu vydrželo i po maturitě. No, jak byl v pubertě, mlátila s ním až moc, přidal se k místnímu gangu, okrádali starší lidi a dělali hlouposti. Chodili na párty, a domů se často vracívali až druhý den ráno nebo až za několik dní. Proto není divu že doma byla situace velice napjatá. Prospěch mu prudce skočil z jedniček na čtyrky a pětky, vysloužil si u nevlastních rodičů několika měsíční tresty a tak se aspoň trochu srovnal do latě. V tom období zákazů se seznámil, stejně jako Janice, s Archerem. Ovšem, jednoho pěkného dne na něj zaútočila pěkná partička zhruba 6 Strigojů, se kterými se vypořádal zatraceně rychle. Jakmile zjistil, že jeho schopnosti jsou vlastně velmi dobré, odešel na Vampýrskou Akademii. Přesto ví, že za ním přijde i Janice a Archer...

Názor: Na boj Morojů po boku dhampýrů mám jaksi smíšený názor... Je docela těžké mít jednoznačnou odpověď... pro většinu z nich je to rizikové a navíc si nemůžeme dovolit, aby po našem boku umírali. Pak by naše práce byla vlastně zbytečná. Ovšem někdy se najdou i velice talentovaní Morojové, kteří mají i silné ambice, a co víc, dary, které mohou v boji uplatnit. To mi přijde jako dobrý nápad... Zkrátka a dobře, záleží na tom, jestli byl Moroj odmala trénován (což není moc časté...) a jestli má nějaký ten dar. Podle toho se to dá posoudit... Sice jsem bojoval se Strigoji jen jednou, ale stejně se mi zdá, že to příliš záleží na daru...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.