Registrace strážce

7. prosince 2012 v 17:59 | Rose
Tepre po tom, co si přečtete články v sekci nutno přečíst, se můžete registrovat. Do komentáře vyplňte tyto následující body. Promyslete si to a hlavně se rozepište ;)
Registrujete se už jako dospělí, vystudovaní dhampýři, kteří složili slib věrnosti a jsou oficiálními strážci. Místo aby vás přidělili k určitému Moroji, jste byli posláni ke svatému Vladimírovi, abyste dělali 'dozorce' mladým Morojům a novicům. I když Strigojové moc často na tak dobře chráněná místa jako jsou akademie neútočí, nemyslím si, že byste tady neměli co dělat a nudili se :D
.......................................................................................................
 1. Jméno a příjmení: Vymyslete si něco originálního! Žádné ohrané a známé jména z knih a filmů.
 2. Věk: Od 21 víš. (doufám, že tu nebudou samí mladí :D)
 3. Datum narození: Samozřejmě tak, aby souhlasil s věkem ;)
 4. Molnijské značky: Může, ale nemusí mít. Třeba měl po svůj život 'štěstí' a ještě nemusel stát Strigoji tváří v tvář. Taky je nepravděpodobný, že nějaký 22letý mladoch zabil už 12 Strigojů. Vybírejte přiměřená čísla věku vaší postavy.
 5. Popis: Charakteristika vaší postavy. Jak vypadá? Je vysoká, štíhlá, nebo naopak? Jakou má barvu očí, vlasů... Má tetování, piercing, jizvu? V čem chodí oblékaná? Fantazii se meze nekladou, takže popisujte do nejmenších detailů! (aspoň 7řádků)
 6. Povaha: Jak se vaše postava chová? Určitě má dobré i špatné vlastnosti. (aspoň 7řádků)
 7. Zájmy: Jak se baví ve volném čase? Má ráda sport, nebo spíš relax? Baví ji malovat? Zpívat? Prostě popište koníčky své postavy. (aspoň 7řádky)
 8. Životopis: Kde se vaše postava narodila? Napiš něco o její rodině. Co zažila? Už jste strážci, takže za sebou můžete mít nějaké bitky se Strigoji. Fantazírujte ;) Jenom upozorňuju, že když bude něco hodně přitažené za vlasy, registrace vám bude vrácena. Rozhodně to ale neznamená, abyste se drželi u země :D (aspoň 10řádků)
 9. Názor: Co si myslíte (vaše postava) o bojování Morojů po bohu Dhampýrů. Jste pro? Nebo raději chcete zůstat u známého? Prosím o něco delší než jsem pro/jsem proti... ;)
 10. Fotka: Pošlete odkaz na fotku, jak má vaše postava vypadat. Platí stejně jako u jména - nikdo extra známý. A neměli by se tu ani objevovat stejné osoby. Na internetu je přece tolik hezkých fotek, nemusí to být profláknutí herci a herečky. Zároveň ale nechci kreslené postavy. Prostě živé bytosti ;)
 11. E-mail: Kontakt na vás, který nebude nijak zneužit! ;)
.......................................................................................................
Profil pište z pohledu třetí osoby stejně, jako se hraje RPG.
Hrát můžete až po tom, co se váš profil objeví na stránce, což by mělo být do 3dnů. Bohužel nemám tolik času, takže nové profily čekejte většinou o víkendu ;)
Ať už sem napíšete cokoliv - a bude to schváleno - nikdo z hráčů o tom nebude vědět, dokud mu to vaše postava neprozradí.
I když já smajlíky píšu, vás prosím, abyste je z registrace a hry samotné (!) vypustili.
Žádné jiné komentřátu tu nechci vidět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.