Morojka - Irina Ivashkov

8. prosince 2012 v 13:59 | Rose |  Profily

Jméno: Irina Ivashkov
Rasa: Moroj
Věk: 17 let
Datum narození: 30. 1. 1995
Živel: Země

Popis: Irina se pyšní asi 170 centimetrů vysokou, vysportovanou postavou, má větší prsa, širší boky a zadek, ženské křivky zdědila zřejmě po babičce, jelikož matka je rovná jako tyčka a plochá jako prkno. Na nohou se jí nerýsují svaly, i přes to, že sportuje, ale jsou pevné, břicho má samozřejmě ploché a pupík zdobí piercing, jen malý, decentní diamant zasazený ve stříbře. Její kůže je bledá, narůžovělá, ale nijak jí to netíží, byť je její matka snědá, což jí jako malá často záviděla, stejně jako svému staršímu bratrovi. Kolem oválného, symetrického obličeje, který zdobí dvě tmavě hnědé, velké, čokoládové oči, orámované černými řasy, vždy upravené obočí, malý nos a plné, rudé rty, zvýrazněné většinou rtěnkou, za kterými se skrývají bílé zuby, jí poletují zrzavé, ale ne výrazné vlasy, které většinou nechává rozpuštěné. Bohužel její postavu hyzdí jizva, která se táhne od ucha, až po lopatky, nikdo neví, jak se tam ocitla, někdo tvrdí že se s ní narodila, jiní si myslí, že se jí něco stalo v dětství, jen si to nikdo nepamatuje. Každopádně jizva není moc vidět, jen opravdu zblízka, takže o ní ví jen nebližší. Na spodní části zad, přesně uprostřed, má vytetovanou svoji nejoblíbenější květinu, rudou růži. Co se jejího stylu týká, většinu jejího šatníku tvoří džíny, a šortky, dále pak topy, trička, bolerka, svetříky, mikiny, bundy, vesty, návleky, jednoduše řečeno téměř vše. Oblečení, vybírá podle nálady, příležitostí se nijak neřídí, je možné, že na pohřeb přijde v červených koktejlkách, nebo na svatbu v černém smutečním outfitu. Její úchylku v oblečení představují boty na podpatcích, ale vlastní i tenisky, balerínky, páskové sandálky, kozačky, sněhule… Oblečení má zkrátka hodně. Líčení volí jednoduché, nic extra - černě orámované oči, buďto jen řasenkou a tužkou, někdy ale přidá i linky, rty nechává většinou přirozeně červené, ovšem podle nálady používá i rudou rtěnku. Šperky moc nemusí, stačí jí náušnice, náramek a náhrdelník, občas nějaký prsten, opravdu nic extra nepotřebuje, potrpí si spíše na decentní kamínky, diamanty, bílé zlato, platinu a jiné drahé kovy.


Povaha: I když u ní převažují špatné vlastnosti, je v ní i něco dobrého. Je nutno zdůraznit, že nikdy nebrala - a ani s tím nechce začínat - ohled na to, jestli se někomu líbí nebo ne, nijak jí na názoru ostatních nezáleží. Pravidla pro ni znamenají něco, co prostě musí překonat, řídí se podle jediného pravidla, a to je že pravidla jsou tady k tomu, aby se porušovaly. Na to, že je z královské rodiny, je dost divoká, hlavně tedy ve srovnání s jejím bratrem, kterému jako malá říkala černý kakabus - protože je od přírody daleko snědší než ona, a věčně se tváří vážně. Co se škodolibosti týká, přiměřeně přiměřeně, ale až moc. Někdy. Vlastně většina jejích špatných vlastností se projevuje jen někdy - například sobeckost, sebestřednost, fakt, že je drzá jako opice nevyjímaje. Mezi její další záporné vlastnosti patří i její tvrdohlavost - vždycky si něco řekne, a omítá to odvolat či porušit, i kdyby jí na nože brali. Co na 100% odmítá je věta '' Irino, si už velká holka, a si z královské rodiny, měla by ses začít chovat slušně…''. Rodina si to pamatuje a neříká to, ale když to slyší od někoho jiného, je schopná se na něj vrhnout, i kdyby ji to mělo zabít, s tím souvisí i to, že se do všeho vrhá po hlavě, nepřemýšlí, a pak se kolikrát marně snaží všechno napravit. Na to, kolik jí je, se chová trochu jako dítě, ale spíše jako puberťák. Kdyby bylo úplně po jejím, je asi celá potetovaná a piercingy by byly po celém těle, ale alespoň její vzhled zvládli rodiče udržet na uzdě, u povahy už se jim to nepovedlo. Sice to vypadá, že potřebuje, aby jí někdo kontroloval, ale ona má svoji hlavu a ví líp, co je pro ni dobré. Irina je jednoduše sebestředná mrcha, s dobrými úmysly. Nečekejte, že od ní uslyšíte něco ve stylu ''Jak se máš?'' pokud, se nezeptáte první, to už je slušnost - když se vás na to zeptá, nebo na cokoliv podobného, je dost možné, že si vás oblíbila. Pro Dhampýry a Moroje to sice nic neznamená, ale občas se hodí být oblíbený zrovna u ní, hlavně proto, že když něco chce, vydupe si to u rodičů, i kdyby si tím měla otravovat královnu. Odvahy má asi až moc, občas se zdá, že je egoistická, ale bývá to i horší. Každopádně se pod tvrdou slupkou, které dívky říkají Mrcha, se skrývá sice lehce zlá, ale správně zlá Morojka. Ironie je téměř jako její mateřský jazyk, sarkazmus nepoužívá až tak často, ale pokud ano, je to znak toho, že je v tak mizerné náladě, že to snad ani hůř nejde. Za to, jak je rozmazlená můžou rodiče, ale vlastně i ona, protože to zneužívá. Jednoduše je hodně komplikovaná, a poslední dobou nachází vlastnosti, které nikdy předtím neměla - jako například nutkání se pořád usmívat. Ano, dříve se usmívala, ale ne tím způsobem, že přijde do místnosti a září jako slunce.

Zájmy: Její volný čas tvoří většinou - ač se to zdá neuvěřitelné - knihy. Moc ráda čte, taky si dobře pamatuje, má tendenci všechno vědět, takže čte úplně všechno. Dále ráda poslouchá hudbu - jakoukoliv, v tomhle, stejně jako v knihách není ani trochu vybíravá, prostě na co narazí, s tím se vyrovná. Mezi sporty, které dělá, patří plavání, dříve dělala gymnastiku, ale když zjistila, že gymnastky jsou odsouzeny k životu s plochým hrudníkem, radši se dala na tenis. Na tom si dobře vybíjí zlost. Jako asi každá dívka, i ona si občas ráda zajde na nákupy, i když nemusí, protože její šatna doslova přetéká oblečením. Její nejoblíbenější činnost je válení se někde venku, doma, relaxace, klid, ticho, soustředění a hlavně žádní otravní rodinní strážci a kdoví kdo ještě. Ráda maluje, ale jde jí to asi jako psaní levou rukou - mizerně.

Životopis: Irina, se narodila 30. Ledna 1995 na královském dvoře. Od malička jí rozmazlovali, protože asi tušili, co z ní vyroste. Už jako malé, sotva 5ti leté dítě věděla, že si nikdy nenechá rozkazovat, všechno si dělala po svém a volný čas trávila odháněním chůvy, která se o ni neodbytně pokoušela starat - bohužel/díky bohu marně. Rozmazlována, v přepychu žila až do svých 10ti let. Tehdy si uvědomila, že nechce být jako ostatní Královští, nechce si věčně stěžovat na to, že jí přikazují, jak se má chovat, a tak se proti tomu vzbouřila, a už se z ní pomalu, ale jistě začala klubat ta nynější Irina. Doslova pohrdala Moroji kolem sebe, v podobném věku, kteří si pořád stěžovali jak je rozmazlování a přepych otravné, a jak chtěli obyčejný život. Ostatní se na ni, tedy kromě dospělých, dívali jako na blbečka, když se hrdě procházela po dvoře, s hrdým úsměvem. Věděla, že odlišit se od ostatních je jediná možnost, jak přežít. Rodičům se její přístup docela líbil, ale její chování je někdy pěkně štvalo, takže jí oznámili, že jí pošlou na akademii. Kupodivu z toho byla nadšená. I když se to nezdá, v období mezi 14. a 16. Rokem života si toho zažila docela dost. Od napadení Strigoji při zájezdu s rodinou do Alp, až po smrt jejího bratrance, který jí byl blíže, než její vlastní bratr neboli černý kakabus. Začala se dokonce učit se svým živlem, který má nadevše ráda, ale netuší, na co jí bude dobrý. Samozřejmě že si prošla i krátkým, ale dost žhavým obdobím, kdy se ještě nenaučila tak úplně zvládat své pocity, a i když se za to stydí, je nutno zmínit, že si jednu dobu tahala víc Morojů, než její matka, a to že její matka bývala údajně opravdu hodně vášnivý puberťák. Stalo se jí toho mnoho, ale nemluví o tom, proč se vytahovat s černými skvrnami v minulosti. Když konečně nastal čas jít na Akademii, sbalila si svých 5 velkých kufrů (jen to nezbytné) a vyrazila.

Názor: Vzhledem k tomu, že měla vždycky slabost pro bitvy, souhlasí s tím, aby Morojové, a Dhampýři bojovali společně. Taky se chce naučit ovládat svůj živel tak, aby s ním mohla dělat něco užitečného. A navíc si je jistá, že boj jí půjde lépe než vyšívání.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.