Morojka - Coanassie Mia Ivashkov

8. prosince 2012 v 20:43 | Rose |  Profily
Jméno: Coanassie Mia Ivashkov
Rasa: Moroj
Věk: 16 let
Datum narození: 15. 12. 1997
Živel: Voda

Popis: Nassie je zhruba 169 centimetrů vysoká, štíhlá Morojka, se středně dlouhými hnědými vlasy, které jí většinou poletují kolem oválného bledého obličeje, kterému dominují dvě tmavě modré oči. Její nos a ústa nejsou moc výrazné. Na plochém břiše se rýsuje tetování spletitého vzoru, které se táhne až do půlky zad, modro až fialovo černé barvy, tak, aby ladilo k očím. Její nohu hyzdí téměř neviditelná jizva, táhnoucí se po celém pravém lýtku. Co se ženských křivek týká, stejně jak její matka, má útlé boky, prsa tak akorát přiměřené postavě. Co se stylu týče, nejradši nosí džíny, barevné trička, mikiny a tenisky, ale občas si vezme podpatky nebo páskové boty.

Povaha: Nassie je hodně citlivá, občas i náladová, ale jinak je s ní sranda. Miluje večírky a svoje kámoše (a kluky). Většinou pro odpověď nechodí daleko. Je veselá, milá, přátelská, ale umí být i pěkná mrcha. Někdy má svoje chvilky, kdy by nejradši všem vybila zuby, ale většinou ji to po chvilce přejde. Je hodně nešikovná, a když někdy někomu omylem ublíží (fyzicky), tak řekne: '' Neboj se, až budeš rodit, bude to horší. '' Jednou se ji ovšem stalo, že to řekla klukovi, takže trapas no.

Zájmy: Nassie od malička miluje sporty, už vyzkoušela všechno možné od plavání až po tenis, lukostřelbu apod. ale jediné u čeho zůstala je tanec. Taky miluje hudbu, zbožňuje, když sebou hodí na postel, pustí hudbu na plné pecky a hodiny jenom leží a poslouchá. Umí hrát na kytaru, piano, flétnu a bicí. Občas si i přečte nějakou tu knížku, ale musí to být dobrá knížka. Taky umí trochu kreslit, ne že by se mohla měřit s Michelangelem, ale viděla i horší. Navíc zbožňuje nákupy se svojí sestřenkou.

Životopis: Nassie se narodila na hranicích Francie a Španělska protože rodiče byli zrovna na cestách. Někteří kamarádi ji přezdívali Lochneska, a proto vždy nacházela oporu ve starší sestřenici, která ji bránila. Ve 14 letech ji zemřel starší 16 letý bratr a tak byla nějakou dobu závislá na drogách. Scházela se s feťáky a asi na tři měsíce utekla ze dvora pryč. Vypadala příšerně a až po třech měsících ji našli a začali ji léčit. Teď absolutně nechápe, co to s ní bylo. V šestnácti letech ji poslali na akademii sv. Vladimíra a doufají, že ji její sestřenice nezkazí.

Názor: Rozhodně chce taky umět bojovat a bránit se, aby ji za zadkem pořád nestáli nějací pošahaní strážci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.