Morojka - Cassandra Brittany Ivashkov

22. prosince 2012 v 18:48 | Rose |  Profily
Jméno: Cassandra Brittany Ivashkov
Rasa: Moroj
Věk: 16
Datum narození: 25.5.1996
Živel: Vzduch

Popis: Cassie je průměrně vysoká Morojka se štíhlou postavou, kterou si udržuje díky její neustále neposednosti jednoduše nedokáže chvíli sedět v klidu. Její barva pleti je docela tmavší než má běžný Moroj ovšem ale není nějak extra snědá, což je snad jediná věc, se kterou na sobě není spokojená. Věc, kterou se asi nejvíc pyšní jsou od přírody blond vlasy, které si nechala ostříhat do podkovy a sahají jí až k ramenům, tento sestřih krásně zvýrazňuje oválný obličej s jemnými rysy. Barva jejích očí je světle zelená a jsou lemované řasami, obočí má světle hnědé a klene se v menším obloučku. Nos má stejně jako její bratr trochu větší ale s tím se nějak smířila, rty má plnějšího tvaru a pěkná vykrojené. Většinu času je má zkřivené do menšího úsměvu. Celkově je na ní vidět, že je křehká dívka ale to se nedá říct o její síle, díky jejímu častému cvičení si vytvořila docela velkou sílu a výdrž. Styl jejího oblečení jsou z většiny šaty, sukně, svetříky pastelových barev. Boty nosí buď na podpatku případně baleríny, vlasy si nechává rozpuštěné občas si je akorát sčeše do culíku.

Povaha: Její povaha je dosti jednoduchá, ovšem pro většinu lidí je těžké aby jí rozpoznali. Jelikož je docela tichá a stydlivá tak se zdá většině lidí, jako kdyby byla namyšlená a nic pro ní nebylo dost dobré což rozhodně není pravda. Možná si to myslí kvůli jejímu bratrovi se kterým se strašně ráda přátelí a vidí v něm vzor, možná to většině přijde divné ale ona obdivuje na něm to, jak si dokáže užívat života, neřešit ostatní přesto co musí prožívat. Také by ráda měla stejnou přirozenou autoritu jako má on i když by se dalo říct, že pokud chce tak si dokáže zařídit pozornost, ale to se stává velmi málo, jelikož nerada bývá ta hlavní nebo důležitá. Je také pořádná a dochvilná, pokud něco nejde podle jejího plánu nebo představy dokáže být nervózní a nepříjemná. Nervozita, to je další věc, kterou moc dobře nezvládá. Pokud má mít projev před více lidmi nebo něco podobné jednoduše se sesype.

Zájmy: Jako malá začala hrát na klavír z donucení ale po několika letech to zbožňuje, je to pro ní ideální moment kdy zapomene na celý svět a hraje, je obdařená v tomto směru velkým talentem. Také moc ráda cvičí jógu a podobné cvičení, u kterého se uvolní, ale nevyhne se ani tvrdšímu posilování aby nebyla slabá, jak vypadá. Také ráda chodí na procházku se svým psem Moonym.

Historie: Narodila se v druhém největší městě USA a to v Chicagu, byla druhé dítě v pořadí jejích rodičů. Má staršího bratra Archera o dva roky, kterého měla vždycky ráda, i když občas měli menší neshody. S rodiči měla na rozdíl od svého bratra také dobrý vztah, hlavně s její matkou, která jí měla ráda, protože vždycky chtěla mít svojí dcerušku. Ty jejich hádky nesla hodně těžce, protože měla moc ráda oba, ale časem se naučila to ignorovat přesto, že to nebylo pro ní rozhodně jednoduché ale co se dá dělat? Jako Archer nechodila do školky ani školy, měla soukromého učitele a učení jí šlo vždycky moc dobře, jednoduše byla to dokonalejší dítě v rodině ale přesto nechovali s bratrem zášť, to bylo také protože rodiče neměli moc dobrý vztah mezi sebou ale nechtěli se rozvést kvůli pomluvám a podobně. Když jí bylo 16 neváhala nastoupit na akademii.

Názor: Jelikož je holka a ví, že by Stigoje nepřeprala aniž by se snažila tak pro ní je stážce dobrá volba ale na druhou stranu jí přijde zbytečné aby měla dva a také aby strážci museli hlídat silné Moroje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.