Morojka - Barbara Heidi Badica

24. prosince 2012 v 11:44 | Rose |  Profily
Jméno: Barbara Heidi Badica
Rasa: Moroj
Věk: 17 let
Datum narození: 17. 4. 1995
Živel: Oheň

Popis: Barb rozhodně nevypadá jako typická Morojka. Její kůže má bronzový nádech a má ženské tvary. Alespoň výškou by se dala řadit mezi Moroje. Má pěkných 185 cm. Když k tomu ještě přidáte její oblíbené jehlové popatky, vznikne žirafa. Má dlouhé hnědé bipolární vlasy, které jsou někdy rovné a někdy se vlní. V tmavých vlasech se sem tam objví nějaký světlejší pramen. Její obličej je kulatý, a dá se říct, bez chybičky. Má tmavé a vždy upravené obočí, pod kterým se nacházejí její modré oči. Spoustu lidí jí říká, že při pohledu do nich se topí. Modré oči jou lemovány černými hustými řasami. Z obočí také vybíhá nos, který se Barb zdá moc velký. Proto ho na sobě nemá moc ráda. Má růžové, plné a hezky tvarované rty, které ráda stahuje do úsměvu a tím odhaluje řadu bílých zubů. Když se Barb usměje, na tvářích se objeví ďolíčky. Co se týče oblečení, Barb nosí elegantní šaty různých barev i vzorů. Jak už bylo zmiňováno, ráda nosí vysoké podpatky, jejíchž výška přesahuje alesoň sedm centimetrů. Samozřejmě na ní uvidíte i trička, košile, tílka s džíny nebo legíny. U pupíku má vytetované velké tiskací B na znamení toho, že je z rodu Badiců. Když kolem Barb projdete, ucítíte lehký závan ženského parfému.

Povaha: Na první pohled se může zdát jako pěkný nafoukanec. To ovšem není její případ. Barb se k lidem chová mile a přívětivě. Ovšem, když ji někdo naštve, dokáže mu pěkně od plic říct, co si o něm myslí. Nemá ráda sprostou mluvu, takže před ní rozhodně nemluvte sprostě. Barb se vtšinou chová slušně, ale žádný svatoušek to není. Ráda se baví a často ji spíš nejdřív uslyšíte, než uvidíte. Co se školy týče, vždy měla výborné výborné výsledky a adila se mezi hodně úspěšné studenty. Nemůžeme o ní ale říct, že by to byla nějaká šprtka. Inteligenci mají prostě v rodině. Je docela zábavná a lidé se s ní nenudí. Její společenská povaha jí přijde docela fajn. Dobře naslouchá a radí lidem, když je něco trápí. Lidé jí ale vyčítají, že je někdy moc vlezlá. Ale myslí to dobře. Další vlastnost, kterou ji vyčítají je to, že neví co chce, ale když na to přijde, jde si za tím a dokáže pro to cokoliv obětovat.

Zájmy: Má spoustu zájmů. Horší je to ale s časem, který utíká moc rychle na to, aby stihla všechny ty aktivity. Nadevše ale miluje hudbu. Je až zvláštní, na kolik nástrojů umí hrát. Hraje na saxofon, housle, klavír, varhany, kytaru flétnu příčnou i zobcovou, violoncello, bicí a skvěle hraje na harfu. Dále mezi její oblíbené aktivity patří sport. Miluje plavání a míčové hry. Dříve dělala akvabelu a triatlon. Z míčových her má nejradši volejbal. Dál ráda fotí, kreslí, píše a skládá básničky.

Životopis: Narodila se 17. dubna roku 1995 do rodiny Badiců jako druhé dítě. Mezi ní a jejím bratrem Oscarem je jeden rok rozdílu. Mají spolu dobrý vztah, což je dobře. Samozřejmě mezi nimi proběhlo k sourozeneckým hádkám, ale to je normální. Oba dva vyrůstali na královském dvoře pod dohledem chův. Jejich rodiče na ně neměli čas, ale to je taky pro královské rodiny běžné. Její předci nepochází z Montany, proto není bledá jako ostatní. Její předkové jsou Australané a Italové. Ve škole vždy patřila k těm "drsňákům" a nikdy nebyla obraná o svačinu a peníze, kterých měla víc než dost. Učitelé ji za to chování moc neměli rádi, ale její výsledky byly nadprůměrné, tudíž alespoň něco pozitivního. Po škole se pak rozhodla odejít na akademii sv. Vladimíra. Rodiče z toho nebyli moc nadšení, ale nakonec souhlasili.

Názor: Byla by ráda, kdyby mohli i Morojové bojovat proti Strigojům, ale je jí docela jedno, jestli bude bojovat nebo bude chráněná Strážci.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nAensi nAensi | 5. ledna 2013 v 15:10 | Reagovat

Jé, další, kdo má fotku andílka :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.