Moroj - Tobias Renald Rosegrand

9. prosince 2012 v 11:08 | Rose |  Profily
Jméno: Tobias Renald Rosegrand
Rasa: Moroj
Věk: 18 let
Datum narození: 13.11.1994
Živel: Jeho živlem je nezkrotný vítr, což se v jeho rodině dědí. Jeho otec, děd i praděd měli za živel vítr.

Podoba a povaha: Je to až příliš vysoký, tradičně bledý moroj, který má veselou a přátelskou povahu. Téměř nikdy není sám, má rád společnost a rozhodně se o něm nedá říct, že by byl introvert. Jeho pohledný obličej téměř vždy zdobí úsměv. Co se týče výšky, má 215 centimetrů, což je opravdu nadstandart. Jeho vlasy jsou téměř blonďaté a jeho oči modré, tudíž vypadá jako prototyp muže z dívčích snů. Ovšem má i své temné stránky, když se příliš napije alkoholu, bývá agresivní a neštítí se použít svůj živel ke špatným věcem. Navíc je to docela sukničkář, je tím přímo pověstný. Rád nosí volnější trička, košile se nehodí k jeho "free" stylu. Stejně jako styl i jeho přemýšlení je velice volné. Mívá docela dost problémů, do kterých ho dostává právě jeho rozjařená povaha. Rád kouká po dhampýrkách a porovnává jejich "kvality". Veřejně přiznává, že by rád někdy zkusil, jaká je jejich krev. Mezi Moroji se roznáší, že je sladší a chutnější než lidská, tudíž je to pro Moroje lákavé. Nehledá lásku na celý život a ani nevěří, že by ji někdy našel.

Zájmy: Ačkoli je otevřený a má svobodné myšlení, miluje čtení knih. A hlavně lidských. Přečetl snad všechno o upírech, co existuje. Poté to vypráví spolužákům a dělá si z naivních lidských autorů legraci, připadá mu legrační, když se upíři v lidských představách štítí, nemůžou do kostelů, bojí se svěcené vody, předávají své schopnosti kousnutím, nebo předáním své krve. Dále má, jak už bylo řečeno, v zájmu ženy. Většina mužů by řekla, že důležitá je u ženy povaha, ale Tobias naprosto holduje vzhledu. Mezi další jeho zájmy patří experimentování s živlem, který ovládá. Jak daleko může zajít. Pak samozřejmě párty, oslavy a všechny ty věci, které patří k životu "běžného" moroje.

Životopis: Patří do rodiny Rosegrandových, což sice nejsou nejvyšší královští, nicméně mají s nimi mimořádně dobré vztahy. Tak dobré, že většina téměř zapomněla, že nejsou královští, vždy mají na královské akce pozvání. Než se narodil, v jeho rodině nebyl žádný potomek. Jeho rodiče začínali být zoufalí, protože chtěli potomka, ale pořád se to nedařilo. A pak přišel na svět Tobias. Caroline i Renald byli nadšení a synka hned, jak to bylo možné, přihlásili na akademii sv. Vladimíra. Jinak prožil Tobias poklidné dětství v klidných stepech Tennessee. Později se jeho rodina přestěhovala do severní Dakoty, aby se mohli lépe domlouvat s ostatními jedenácti královskými rody. V 16-ti letech Tobias nastoupil na Akademii sv. Vladimíra. Účastní se bohoslužeb, ale to jen proto, že i on, ačkoli je společenský, má rád svůj klid a na bohoslužbách si jej užije habaděj. Nemá nejlepšího přítele, je zadobře se všemi a má velice dobrou pověst. Snaží se dělat svému rodu čest.

Názor: Co se týče jeho názoru na bojování Morojů, je veliký zastánce této možnosti, avšak nijak zvlášť za to nebojuje. Dokáže použít svoji magii útočně, ale to jen v podnapilém stavu, tudíž nechává tuto práci na strážcích a užívá si svůj klid, ovšem kdyby šlo do tuhého, pravděpodobně by dokázal vzít nohy na ramena a alespoň na chvíli se pomocí magie ubránit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 RickyLix RickyLix | E-mail | Web | 24. července 2018 v 2:56 | Reagovat

Среди элементов для монтажа съемной опалубки есть щиты прямой и угловой формы, детали для изготовления перекрытий, колонн и других объектов. Применяя данные элементы, строители могут воплотить в жизнь любые архитектурные задумки. Особая разновидность – это опалубка http://builderbest.byethost7.com/ скользящего вида, которую используют для отливки пустотелых конструкций. Материалом для изготовления съемной опалубки выступает фанера или металл, причем и тот и другой вариант имеют свои характерные черты. Так, металлические щиты способны выдержать более 250 циклов заливания бетона, однако монтировать и разбирать их сложно.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.