Moroj - Sebastian Andreas Ozera

22. prosince 2012 v 18:36 | Rose |  Profily
Jméno: Sebastian Andreas Ozera
Rasa: Moroj
Věk: 17
Datum narození: 9. 6. 1995
Živel: Oheň

Popis: Seb je vysoký asi 190 cm, štíhlé postavy. Zakládá si na svém těle, takže každý den posiluje, a i když to jde velmi těžko s jeho hubenými rysy, docela se mu daří. Vlasy má medově blonďaté a rovné. Nosí je zastřižené maximálně pod uši a většinou rádoby nedbale rozcuchané do všech stran. Má úzký obličej s hranatou bradou a jasnými ostrými rysy. Oči má čokoládově hnědé barvy a každý, kdo se do nich podívá, má pocit, že se topí. Zřetelně jdou vidět dlouhé řasy a husté obočí. Celkově je v obličeji opravdu hezký, ostatně jako většina morojů. Jeho kůže je opravdu extrémně světlá a bez nedokonalostí. Jeho jediná piha je na levém kotníku. Má široká ramena a vystouplé klíční kosti. Jeho tělo je mírně svalnaté, ale hodlá na tom dále pracovat. I přes to, že je na svou postavu hrdý, nikdy nechodí bez trika, kvůli početným jizvám na břiše, o kterých nikdy nemluví. Všichni vědí, že má nějaké tetování, ale nikdo neví jaké, protože se dá schovat těsně pod lem trenek. Nosí převážně černou barvu, jeho stálým okupantem šatníku je bezpočet černých a tmavých džínů. Rád chodí ve volnějších trikách všemožných barev a mikinách. Nedává na sobě moc znát, že je královský nebo nějak zvlášť bohatý. Má rád rudou barvu, nosí rudý úzký náramek se svým jménem a na krku zavěšené rudé trsátko na černém koženém provázku. Nenávidí obleky a smokingy, společenské akce se mu příčí, i když je na ně od malička zvyklý.

Povaha: Seb má ve zvyku lidi spíše pozorovat, než se zapojovat do děje. Rád v tu nejnevhodnější chvíli zakročí a všechno zkazí, baví ho pozorovat vyšokované obličeje, zmatené chování, chce vědět, jak se kdo v jaké situaci zachová, jak bude řešit svoje problémy. Baví ho trápit ostatní, ale nikdy to nedává najevo. Mezi svými se snaží vyniknout, být nejlepší a daří se mu to. Chová se povýšeně k ostatním a dává svým přátelům pocit, že jsou na vrcholu. Ale uvnitř se to v něm pere, nechce být takový. Jenže jiný styl života nezná, chápe, že se musí něco obětovat pro to, aby přežil. Když mu o nic nejde, nezajímají ho věci kolem, ale když se pro něco zapálí, je schopen jít i přes mrtvoly. Co se učení týče, byl vždy výborným studentem.

Zájmy: Kromě posilování a cvičení každé ráno než jde do školy, rád hraje na kytaru. Miluje hudbu, není den, kdy by si alespoň na hodinu jen tak nelehl do postele se sluchátky a jen tak nepřemýšlel. Hraje už od šesti let, ale myslí si, že je stále co zlepšovat. Vyniká ve sportu, hlavně v míčových hrách, jako je například basketball. Rád hraje florbal a volejbal.

Historie: Rodiče Sebastiana jsou velmi zaměstnaní lidé - nejen prací, ale přáteli, oslavami, večírky… Na svojí rodinu nikdy moc času neměli. Sebastian byl společně se staršími dvojčaty sestrou Alethiou a bratrem Rafaelem vychováván chůvami. Narodil se ve Walesu, ale po rodinné tragédii, kdy byl Rafael zavražděn se rodina přestěhovala do USA a Sebastian musel nastoupit na školu sv. Vladimira kvůli ochraně.

Názor: Souhlasí s bojem po boku dhampýrů. Je toho názoru, že by bylo slabošské nechat jiné bojovat o svůj život. Vysloužil si tím jistou zlou krev v rodině, ale svých názorů se nevzdává.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.