Dhampýrka - Sarah Argent

16. prosince 2012 v 11:29 | Rose |  Profily
Jméno: Sarah Argent
Rasa: Dhampýr
Věk: 17
Datum narození: 8. srpen 1995

Popis: Sarah je průměrně vysoká dívka, která má pěkné ženské tvary a díky cvičení i svaly. Ač by jí mnoho dívek mohlo její postavu závidět, ona s ní moc spokojená není. Jediná věc, na kterou je hrdá, jsou její dlouhé, tmavě hnědé, kudrnaté vlasy, které se jí vlní okolo jejího hranatějšího obličeje. Na svět kouká dvěma hnědýma očima mandlovitého tvaru. Nad nimi se táhne hnědé upravované obočí, ze kterého vybíhá nosík trojúhelníkového tvaru. Její ústa nejsou moc plná, ale přesto výrazná. Když se usmívá, odhalí bílé zoubky a na tvářích se jí vytvoří dva malé ďolíčky. Obléká se především do tmavých barev a volí sportovně elegantní oblečení. Neuvidíte na ní nic jiného než jednobarevná tílka, která krásně podtrhnou její rysy nebo půvabné blůzky. Přes tílka si někdy bere sáčka nebo kožené bundičky. Jako kalhoty volí většinou černé legíny nebo kraťásky. Holduje také overalům. Obouvá se do dámských polobotek, většinou bez podpatku, ale kdykoli má možnost, zvolí min. 10 cm podpatky. Doplňky moc nenosí, někdy si vezme nějaký prsten, ale to je asi tak vše, ani uši nemá píchlé. Aby si připadala více žensky, má vždy krásně nalakované nehty na červeno a voní se zajímavou skořicovou vůní.

Povaha: Sarah možná působí jako tajemná dívka, ale okamžitě, jak se s ní seznámíte, poznáte, že je hodně společenská, rozhodně není jedna z těch nenápadných a tichých, umí být zábavná a má smysl pro humor. Když vám není nejlépe, ona vás vždy vyslechne, kdykoli pomůže a ochotně poradí. Většina lidí jí vytýká, že nikdy vlastně neví, co chce. Ovšem když to zjistí, jde si za tím a získá to, ať to stojí, co to stojí. Jediná věc, kterou by asi neudělala, je podrazit kamaráda/kamarádku. Naopak, když si jí někdo znepřátelí, umí být velmi vynalézavá, aby mu co nejvíce znepříjemnila život. Důležité je ještě podotknout, že má velmi ráda chlapeckou společnost, ve které se cítí jako ryba ve vodě.

Zájmy: Miluje především sport a čas strávený s kamarády (např. večírky). Od malička se s kamarády věnuje sportu a to jakémukoliv. Matka rozhodla, že se bude učit na klavír. Nebylo to nějak extra, ale celkem jí to bavilo. Po několika letech se rozhodla, že by se ještě chtěla učit hrát na kytaru, což jí chytlo. Na sport se samozřejmě nevykašlala, věnuje se mu kdykoli může. A to především běhu, posilování, boji, a pokud může tenisu, lyžování, jízdě na koni atd. Je přirozeně inteligentní, takže škola jí vždycky šla. Pro co má speciální nadání jsou jazyky.

Životopis: Patří k těm, jejichž matka je tzv. "krvavá děvka." Otce samozřejmě nepotkala, vyrůstala jako jedináček s babičkou a matkou v jedné z vesniček ve Wisconsinu, kde žijí právě krvavé děvky. Nikdy na to nebyla pyšná, tento způsob života odsuzuje. Již v mládí se rozhodla, že se stane strážkyní. Ač jí ty dvě život organizovaly dostatečně, s tímto nikdy neměly problém. Přestože, nebo možná spíš díky, matčinu zaměstnání, měla vždy dostatek peněz na cokoli, co potřebovala. Po dlouhé době dohadování se, rozhodla babička a matka, že nejlepší pro ni bude, když půjde na akademii sv. Vladimíra, s čímž Sarah vesele souhlasila. Ač se jí bude stýskat po jejích přátelích, potká zajisté nové a konečně začne dělat něco pro to, aby se stala strážcem.

Názor: Myslí si, že by si každý Moroj měl toto rozhodnutí učinit sám. Pokud chce bojovat, ať bojuje. Pokud ne, tak ať nebojuje. Každý by měl mít svobodnou vůli a rozhodnout se tak, jak se líbí jemu a ne někomu jinému.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.