Dhampýrka - Rebekah Anne Valentine

7. prosince 2012 v 18:19 | Rose |  Profily
Jméno: Rebekah Anne Valentine
Rasa: Dhampýr
Věk: 17 let

Popis: Rebekah má dlouhé, hnědo-černé, přirozeně vlnité vlasy, které ji neustále poletují kolem obličeje, protože je nosí věčně rozpuštěné, maximálně si sepne ofinu. Její menší, kulatý obličej zdobí dvě zářivě modré, na první pohled možná chladné oči orámované hustými, černými řasy. Dále její obličej doplňují plné, růžové rty, na kterých většinou pohrává úsměv. I když je ještě poměrně mladá, už se začínají rýsovat její ženské křivky. Má větší prsa, široké boky a zadek, na který je hrdá až to bolí. Není moc vysoká, ale to se, jak často říká, vsákne. Co je na ni asi nejzajímavějšího, je jizva která se táhne po celých zádech, ale tu nikdo nikdy nevidí, dokud ji dobrovolně neukáže. Její kůže je bledá, ale žádná albínka.

Povaha: Rebekah, někdy Beky, podle nálady, působí na první pohled mile, jako malá holka, která potřebuje chránit, ale to se vážně zdá jen na první pohled. Na druhý pohled se může zdát trochu nepřístupná, chladná, někdy i zlá, ale to fakt jen když ji někdo sleduje zpovzdálí. Je hodně náladová. Když je mezi lidmi, které nezná, chová se klidně, i tak ale hodně mluví, pořád se usmívá, ale když už se s někým seznámí, začne mít přátele, vyjeví se její pravá povaha, což je ukecanost, je impulzivní, do všeho jde po hlavě a řídí se pravidlem '' žijeme jen jednou ''. Samozřejmě má i záporné vlastnosti, například je trochu sobecká, sebestředná, nesnáší pravidla, přeci pravidla jsou od toho, aby se porušovaly. Občas mívá období kdy je z ní rebel tělem i duší, jindy se zase chová až moc normálně. Odjakživa je hodně citlivý člověk, ne že by byla nějaká citlivka, ale když se zamiluje, tak pořádně, když je na někoho naštvaná, tak na plný plyn. Když má chuť někoho zabít, musí se držet, aby po tom dotyčném vážně neskočila. Za tu dobu co žije se, ale naučila ovládat svoje emoce, ale občas to prostě bouchne. Když je hodně vytížená, a do toho se motají její… řekněme, že posílené emoce, je dost možný, že vybuchne, a na to je pro ni nejlepší zmrzlina. Všechno, nebo většinu věcí dotáhne do konce. Je možná trochu přelétavá a hlavně nenávidí rozkazy. Miluje čokoládu, zmrzlinu, citrusy, hudbu a plno dalších věcí, a seznam věcí, které miluje se stále prodlužuje. Také seznam věcí, které nenávidí se prodlužuje. Škola ji nijak nevadí, vždycky se ráda něco nového přiučí, ani úkoly ji nevadí, nejvíce ji na škole štve právě řád, ale bez toho by to nebyla škola. Co se týká vzdělání, zvláště na učitele bývá drzá, ale ti, kteří ji znají delší dobu, ví, že ona to jinak neumí, nebojí se říct vlastní názor.

Zájmy: Ve volném čase čte, poslouchá hudbu, když má možnost, hraje na klavír, plave, běhá, sportuje nebo se jen tak válí doma na gauči, v parku, u řeky, prostě kdekoliv. Když s ní zrovna zacloumají hormony, sedne si někam kde je hodně lidí, zvláště kluků a flirtuje až do aleluja. Někdy si jen tak zaleze někam ven, vytáhne skicák a tužku a kreslí. Cokoliv. U kreslení se většinou nejlépe uvolní. Kreslí ráda, dalo by se říct, že jí to i jde. Její srdeční záležitost, kterou ale málokomu přizná, jsou počítače. Když je někde sama, a má tam PC nebo notebook nebo cokoliv jiného, prakticky cokoliv - mobil, tablet, iPad… začne se v tom vrtat, zkouší třeba programovat, nebo se jen tak ze srandy nabourat do nějakého jiného počítače, uživatelského účtu nebo kamkoliv jinam. Tohle ji docela jde, ale zase, jako vždy, něco si musí nechat pro sebe.

Historie: Narodila se v Kalifornii. Žila jen s matkou, otce nikdy nepoznala, a ani její matka jí nechtěla říct kdo to je, takže je bez otce. Její matka, jako zřejmě jedna z mála, odešla, odstěhovala se žít jako normální člověk hned, jak zjistila, že je těhotná, a že čeká malou Beky. Celou dobu ji vychovávala, teď se ji rozhodla poslat sem, aby věděla, co byla její matka, a co ji čeká a nemine. Nijak jí nevadí, že se dostala na Akademii sv. Vladimíra. CO se týká jejího dětství, bylo celkem obyčejné. Už odmalička byla hodně ukecané a drzé dítě, takže měla plno kamarádů, ale zatím žádnou nejlepší kamarádku, ani kamaráda. Ve škole, ještě na prvním stupni, to bylo docela v pohodě, ale když nastoupila na druhý stupeň, trochu jí šiblo, dělala blbosti, málem ji vyhodili, takže se zase rychle uklidnila. Mezitím si prošla smrtí kočky, křečka, psa, babičky a prababičky. I přes to všechno měly docela veselé a šťastné dětství, mamka hodně vydělávala, takže mohla chodit na nákupy, užívat si někde na kafi, nebo v čajovně, ovšem to vše na úkor toho, že se s mamkou vídala jen večer, když se vrátily obě domů, a ráno, než odešly. To je jí celkem líto. Pak, právě v období, kdy ji začalo znova šibat, se už mamka - Alice Valentine - naštvala, poslala ji sem, aby se naučila ovládat hněv, atd, atd…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.