Dhampýrka - Margaret Corrine Aube

19. prosince 2012 v 18:34 | Rose |  Profily
Jméno: Margaret Corrine Aube
Rasa: Dhampýr
Věk: 16
Datum narození: 5.2.1996

Popis: Margaret je průměrně vysoká dívka na svůj věk, měří 170 centimetrů a její postava není ani vyhublá ovšem, není ani tlustá. Jednoduše má ideální postavu s tvary, jaké by měla dívka mít. Pleť má světlejší, ovšem rozhodně si jí nespletete s Marojem nebo dokonce Strigojem. Pokožce dominují tmavě hnědé vlasy, které mohou někdy dokonce působit i jako černé. Vlní se jí až pod ramena a jako jedna z mála dívek, si vlasy nežehlí. Taky si je nechává rozpuštěné, pokud může, jinak si je svazuje do drdolu, pokud se to dá takto nazývat. Ale první, co vás na ní upoutá, jsou rozhodně větší mandlovité oči modré barvy lemované hustými řasami, nad nimi se klene husté obočí stejného odstínu jako vlasy. Nos jí akorát pasuje do oválného obličeje stejně jako plné rty světle růžové barvy, které má pěkně vykrojené. Teď trochu k jejímu stylu oblékaní, rozhodně nepatří mezi ty co vynikají v davu ale rozhodně se v něm ani neztrácí, jelikož nosí ráda nápadné doplňky jako klobouky, šátky, velké náušnice všemožných barev. Tím doplňuje většinou jednobarevné triko, tmavší džíny a botasky. Když je zima nosí mikinu nebo nějaký svetřík, pokud je něco významného obleče si klidně šaty i boty s podpatkem ale v ten moment si nepřipadá ve své kůži.

Povaha: Už odmalička je usměvavá a velice přátelská, je to rozená optimistka co nezkazí žádnou legraci. Dokáže si užívat i drobnosti a radovat se z nich, ale také je realistka tudíž neočekává od světa všemožné zázraky a většinou ani neočekává, že někdo splní své sliby. To naráží na to, že je nedůvěřivá aby jste si získali její důvěru potřebujete hlavně čas. To, že se s vámi baví, neznamená, že vám důvěřuje. Komunikuje většinou se všemia nedělá jí problém začít nějaký hovor s někým cizím, také nemá daleko od nějaké drzé poznámky či připomínky, ráda také používá ironii a sarkasmus. To ale vykompenzuje to, že v nouzi vám pomůže a můžete si být jistí, že vaše tajemství je u ní v bezpečí, pro své pravé přátelé by udělala cokoliv. Mezi její záporné vlastnosti patří to, že je nedochvilná, nemůžete jednoduše očekávat, že přijde včas. Ale svou roli budoucího strážce bere velice vážně.

Zájmy: Od doby co se naučila batolit neposeděla, což znamená, že svůj všechen volný čas tráví aktivním způsobem. Což znamená, že si ráda zaběhá na čerstvém vzduchu nebo jí klidně stačí i procházka, také ráda sportuje mezi její oblíbené sporty patří basketbal i volejbal, věc na kterou je naprostý antitalent je fotbal, proto se snaží vyhýbat této aktivitě. Ale když potřebuje jednou za čas tvz. vypnout tak si vezme nějakou knihu a čte si. Ale věc, před kterou by nikdy nic nedala je strávit svůj volný čas v dobré společnosti.

Životopis: Narodila se v Montaně, její matka byla ,,Krvavá děvka" a její otec Moroj, který se o ní jak se dalo čekat nezajímal. Měla dva starší bratry Henryho a Matthewa, což byli shodou okolností dvojčata, měla s nima úžasný vztah až na drobné sourozenecké hádky a naschvály, které prováděli v jednom kuse. Ve svým bratech viděla vzor, vlastně je má za vzor stále. Chce pokračovat v jejich stopách a stát se strážkyní někoho významného jako její milovaní bratři. Její matka pro ní tuto budoucnost nechtěla, proto se o tom dost hádali ale Margaret si prosadila jako vždy svoje. V tom jí vždy podporovala i teta Eleanor, která s nima vždycky žila v domě na předměstí menšího města, kterých najdete po celém světě nespočet.

Názor: Ona zstává názor toho, že Morojové by se měli učit chránit ale většinu práci by měli nechat na Dhampýrech, přeci jen ti jsou na to lépe stavení a mají už takový výcvik od dětství. Ovšem respektuje Moroje, kteří se chtějí chránit sami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.