Dhampýrka - Eliza Taylor

7. prosince 2012 v 18:42 | Rose |  Profily
Jméno: Eliza Taylor
Rasa: Dhampýr
Věk: 17

Popis: Eliza je vysoká (asi 173 cm) a poměrně štíhlá dhampýrka s dlouhými blond vlasy a modrýma očima. Její pleť má broskvový nádech a celkově připomíná spíše Morojku. Její oči jsou poměrně velké a nos menší a souměrný. Rty má spíše světlejší a nepříliš tvarované. Nejčastěji nosí tílka, džíny a ploché kotníčkové boty, všechno spíše tmavých barev. Jejím oblíbeným modelem je pruhované, černo šedé tílko s odhalenými zády, přes které jsou pouze křížovitě přetaženy černé pruhy látky a k tomu úplé tmavé modré džíny. Má také malé tetování, na rameni má vytetovaný půlměsíc. Je to znak, který jí připomíná, čím je. Moc se nemaluje, a když už, tak jedině linky a trochu pudru a to jen vyjmečně, také proto, že je budoucí strážkyní. Eliziny pohyby jsou většinou plynulé, ale nedá se říct, že by byly bůhví jak ladné, což se ovšem nedá říct o jejím hlasu, který je jemný a na dívku jejího vzhledu snad až moc hluboký a zamlžený.

Povaha: Eliza je vesměs společenská a veselá, ovšem má své chvíle, kdy jí přítomnost všech leze na nervy. Je náladová, občas má sklony k depresím díky své minulosti, ale na druhou stranu umí podržet své přátele a žádná legrace jí není cizí. Většinou se chová adekvátně k tomu, v jaké společnosti se nachází, jak ji to otec učil. Má radši dhampýry, více si s nimi rozumí, také proto, že její loajalita vůči Morojům není úplně bez trhlin. Občas ji hodně trápí její minulost a rodina, kterou v podstatě nikdy neměla. Nerada o ní mluví, s kýmkoliv. Netuší, co se stalo s její matkou a je za to poměrně ráda, jelikož si ji ani moc nepamatuje. Co ji trápí více je proměna jejího otce ve Strigoje, které jako mladší přihlížela. Ke Strigojům chová nenávist a sama tvrdí, že kdyby měla příležitost, zabila by i svého vlastního otce, protože si je vědoma, že tohle by on nechtěl.

Zájmy: Mezi Eliziny zájmy patří především přiroda, hudba a četba. Moc ráda se jen tak prochází v lese a přemýšlí, nebo si vymýšlí své vlastní příběhy s imaginárními hrdiny. Díky tomu má dost velkou představivost. Jejím nejoblíbenějším hudebním žánrem je rock a možná trochu metal, každopádně bez hudby nevydrží ani den. Díky jejímu kontaktu s přírodou jí není cizí ani jízda na koni a všelijaká péče o zvířata, které má moc ráda a občas to vypadá, že je má raději než lidi. Jejím zájmem jsou mimo jiné taky vlci a jejich chování, nebo i chování jiných šelem, toto téma ji velmi zajímá.

Životopis: Eliza se narodila z klasického spojení, otec Moroj, matka Dhampýrka. Její matka dělala dlouhou dobu krvavou děvku a proto také měla Elizu. Její otec si ji v jejích čtyřech letech vzal k sobě a snažil se ji vychovávat a všemu naučit. Na dům jednoho dne zaútočili Strigojové. Tehdy měla Eliza kolem jedenácti let. Při této tragédii byl její otec přeměněn na Strigoje a ona přežila jen díky tomu, že se nacházela v nejvyšším patře domu. Vše, co se dole dělo sledovala. Jakmile se o tom dozvěděla veřejnost, byla Eliza dopravena na Akademii a zde už strávila zbytek života až do současnosti. Ještě několik let trpěla nočními můrami a byla neuvěřitelně uzavřená. Změnilo se to teprve v době, kdy začal její regulérní výcvik coby budoucího strážce. To ji začalo naplňovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AnDy AnDy | E-mail | Web | 8. prosince 2012 v 10:48 | Reagovat

ahojky pormin ze jsem ti ho vcera uz nenastavila mela nejak me to zlobi musim tomu prijit n akloub neco tam nesedi  tom dessu ale neboj urco bude a pak ti ho nejak nastavim ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.