Dhampýrka - Elisabeth Han Yang

22. prosince 2012 v 18:26 | Rose |  Profily
Jméno: Elisabeth Han Yang
Rasa: Dhampýr
Věk: 17
Datum narození: 6. 11. 1995

Popis: Elis je středního vzrůstu, přesněji má 169 cm a usilovně se jehlovými podpatky snaží dosáhnout vyššího, až morojského vzrůstu. Po matce zdědila korejské rysy - plošší obličej, malou bradu a nos, vedle kterého sídlí uzounká očička. Už jako malá se zbavila "prokletí" hustého obočí. Jediné, co jí na sobě trápí je, že má na Korejku poněkud úzké rty. V obličeji je výrazně hezká, ale její exotický vzhled jen tak někdo nepřijme. Pyšní se dlouhými hnědými a mírně vlnitými vlasy a očima stejné barvy. Vlasy si nerada spíná. Vždy si zakládala na štíhlé, ale vypracované postavě. Na první pohled si u ní všimnete dlouhého úzkého krku, vystouplých lícních kostí a dlouhých, poněkud do X stočených nohou. Ze svých křivých nohou si nikdy moc nedělala. Vždy měla dlouhé a pevné nehty, ale kvůli výcviku je musí stříhat, což jí pije krev, ovšem vynahrazuje si to různými laky vždy v barvě, aby ladily s oblečením, které zrovna nosí. Na levém zápěstí si můžete všimnout drobounkého černého nápisu "N'oubliez Jamais" a na zádech páru obrovských vytetovaných andělských křídel s každým peříčkem detailně propracovaným. V den tetování se naučila opravdu dobře zvládat bolest a jen tak něco ji nepřekvapí. V obou uších má tři dírky a v pupíku piercing, což jí dělá nejpomalejší v převlékání na trénink. Vždyť si musí sundat tohle, vyndat tohle… Za pravým uchem má maličkou, nepatrnou jizvu, o které nikdy nemluví. Kromě již zmíněných vysokých podpatků (které stejně moc často vzhledem k výcviku neužije) má v oblibě conversky, legíny všech druhů a šortky s různě barevnými silonkami. Ráda nosí tílka s velkými výstřihy a nešetří různými doplňky, jako jsou řetízky, prstýnky a podobně.

Povaha: Elis je vcelku panovačná a vůdčí osobnost. Ve spoustě věcech nemá jasno, ale když už se rozhodne, chce to někoho opravdu trpělivého, aby jí její názor rozmluvil. Nemá ráda davy, hodně lidí blízko sebe, nemá ráda, když se o ní někdo cizí otírá, když do sebe lidé na chodbách strkají a podobně. Ale přes to všechno je ráda středem pozornosti a opravdu důkladně si jí užívá. Moc lidí si k tělu nepouští, ale když už přeci, stojí to za to. Pro své přátele je schopná bojovat za jakékoliv situace, podporovat je ať to stojí, co to stojí, ale když jí někdo ublíží, měl by si rychle najít atomový kryt. Vzhledem k její náladovosti se nechá rychle vytočit a vybuchuje. Lidem, kteří jí nemají rádi a kteří jí ubližují, vrací jejich nevraživost a naschvály i s úroky. Před svými přáteli se chová silně, vyrovnaně, aby věděli, že se o ní můžou opřít. Skoro nikdy nebrečí. Miluje plyšáky a knihy, má jich plný pokoj.

Zájmy: Miluje běh. Vždy, když je napjatá, vystresovaná, šťastná, nebo jakkoliv jinak nabitá emocemi, musí se jít vyběhat. Je to její nejoblíbenější sport. Ráda si čmárá po všech kouskách papírů a sešitech, co se jí naskytnou, ale že by byla zrovna nadanou kreslířkou, se říct nedá. Umí krásně zpívat, ale nikdy se zpěvem nijak zvlášť nezabývala. Pro Elis je důležitá fyzická kondice a sport. Každý večer před spaním cvičí. Chce být dobrá ve svém budoucím povolání. Ve sportu a v různých hrách jí jde především o vítězství. Snaží se nedávat to najevo, na oko bere vše s humorem, ale nenávidí kolektivní sporty, kde vítězství závisí i na jiných lidech.

Historie: Elisabethina matka se ještě těhotná přestěhovala do USA, takže má Elis americké občanství. Svého otce nikdy nepoznala, ale za to má skvělý vztah se svojí lidskou korejskou a přespříliš důvěřivou matkou, která "nalítla" již několika morojům. Elisina rodina se rozrůstá o čtyři roky staršího dhampýřího bratra s korejským jménem Rhee a mladšího dhampýřího bratra Christiana. Na akademii sv. Vladimira chodil Elisin starší bratr a přál si, aby šla jeho mladší sestra v jeho stopách. Sama vždy snila o tom, že z ní bude strážkyně a ne "dhampýrka pro Moroje".

Názor: Elis si je jistá, že morojové by svým umem mohli bohatě přispět do boje a sami se tím mnohem lépe ochránit. Ale je si vědoma, že se tyhle křehké bytosti nesmí vystavit nebezpečí. Je pro, ale jen kdyby morojové používali svoji magii z bezpečného místa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.