Dhampýr - Erik Walver

8. prosince 2012 v 21:13 | Rose |  Profily
Jméno: Erik Walver
Rasa: Dhampýr
Věk: 18
Datum narození: 28. 6. 1994

Popis: Hodiny strávené v posilovně mu přinesly vytoužené ovoce. Svaly o kterých si kdekdo může nechat jen zdát. I když sluneční světlo přímo nesnáší, jeho kůže je bronzově hnědá. Krátké černé vlasy mu trčí do všech stran - je to účel. Tmavé oči mu dodávají uhrančivý smyslný pohled. Docela často se směje. Většinou když se na jeho tváři objeví úsměv, je to takový ten sexy frajerský, který mu zaručuje zástupy holek. Jeho nejoblíbenější oblečení tvoří džíny, obyčejné tričko s krátkým rukávem tmavých barev, černá či šedá mikina a černé tenisky. To vše značkové a zdůrazňující jeho vypracované tělo.

Povaha: Na první pohled je hezoun, který si vybírá, s kým se bude bavit a kdo za to nestojí. Je sebevědomý. Překypuje přirozeným šarmem a nadáním získat si pozornost pěkné holky snadno a rychle. Často ho ta dotyčná po několika dnech nebo jen hodinách omrzí, takže si hledá jinou. Nejradši tráví volný čas v tělocvičně nebo posilovně, což jde vidět na první pohled.

Zájmy: Nejvíc času tráví v posilce, nebo trénováním boje. Chce být ten nejlepší. Na školu kašle, ale i tak se drží obstojně. Když zrovna nemaká na svým těle, zaleze si k sobě do pokoje, pustí si písničky na plný pecky, že to slyší i sousedi a relaxuje. Miluje adrenalinový sporty. Skok padákem, bangee-jumping, lození po skalách, rychlou jízdu na motorce a další má už za sebou.

Životopis: Narodil se 28.6. v jednom menším městě v Montaně. Ve 4letech mu zemřela matka a on žil s otcem a o 6let starším bratrem, díky kterému je dnes tak zapálený do sportu a posilování. Bratr ho učil i bojovému umění a často dostal od Erika nakládačku. Už ve 13 letech byl silný jako dospělý chlap. V pubertě se začaly objevovat schopnosti a přišlo jeho temné období. V 16 zdrhl z domu a už se nikdy nevrátil. Narazil na vampýrskou akademii svatýho Vladimíra a řekl si, že by tu mohl na nějakej čas zůstat. Už tu je 2roky a nestěžuje si.

Názor: Nelíbí se mu, že ho holky v nesnázích už nebudou potřebovat. Potřebuje si udržet svý ego a tak s tím moc nesouhlasí. Studuje na strážce proto, aby ostatní chránil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.