Listopad 2012

Jak to bude s touto stránkou?

23. listopadu 2012 v 19:10 | Rose |  Organizační nástěnka
Zdravíčko vám všem, kdo jste zavítali na toto bohužel opuštěné RPG. Slečna, která vytvořila tuto stránku, měla jen ty nejlepší úmysly a plány. Bohužel čas jí nedovoluje sem aspoň čas od času nahlédnout, takže se na celé RPGéčko vysr... - vykašlala O:)

Kdo jsem já, a co tu dělám? Na to je jednoduchá odpověď. Jsem něco jako zástupkyně původní zakladatelky. Sérii Vampýrská Akademie miluju stejně jako RPG a je mi hrozně líto, že to tu zapadá prachem. A to ještě toto RPG vůbec nic nezažilo! Takže přicházím s návrhem, že bych se pokusila to tu rozjet :) Nic neslibuju. Nikdy jsem vlastní RPG neměla, takže nevím, jestli sem si toho na sebe nenaložila moc. Myslím, že je toho moc, když se mi do toho plete i škola :/ ale já to snad zvládnu! :)
Ano vidíte dobře, že se podepisuju jako Rose :D Říkají mi tak i spolužáci, tak nevidím důvod, proč bych si tady měla říkat jinak jen kvůli tomu, že to vypadá, že jsem jméno šlohla naší milované Rose Hathaway, což je pravda tak z poloviny O:D Jakýkoliv dotazy na mě pište do komentů pod článek ;)

Jaký jsou moje představy do začátku? Trochu to tu poupravit. Neříkám, že to co tu je, je špatné, ale přijde mi to jen rozdělané a nemastné, neslané :D (teď se omlouvám původní majtelce, ale myslím, že můj názor už znáš) Taky by to chtělo nějaký šťavnatější herní knihy, doufám, že něco vymyslím :D Mezitím co já budu pracovat na základech, bych prosila duše, které se sem registrovaly a nadále chtějí hrát, aby se zapsaly do komentářů pod tímto článkem. Je to pro kontrolu, které postavy tu mám ponechat a které přesunout do nazveme to archivem postav. Všem registrovaným bude poslán mail s upozorněním ;)

A co zamýšlím dál? Zatím nemám úplně jasný představy, co všechno tady vznikne, nebo nevznikne :D No, hned na začátek bych chtěla zmínit, že i když se to tu jmenuje vampire academy, normální vyučování tu probíhat nebude. Znám to z jiných RPG her... I kdyby se našli lidi, kteří by hráli za profesory, tak jakmile začne oficiální vyučování, slehne se po nich zem a přiznejme si, kdo by k úkolům ze školy chtěl přidávat úkoly z RPGéčka? Nikdo ;) Proto bude vampire academy bez academy. Dofám, že to chápete.
Pro ty, co nesouhlasí, tak říkám, že časem chci zrealizovat hodiny boje. Jak dhampýrů, tak Morojů, kteří se budou učit manipulovat s magiíí :3 To zní dobře ne? Jenže tu zase platí, že to musím víc promyslet. Přímám jakýkoliv nápady a návrhy. Taky byste mohli popřemýšlet, jestli byste neměli zájem tyto hodiny vést. Třeba má někdo s bojovým uměním zkušenosti z reálného světa a chce se o ně podělit :) Nebo má někdo tak velkou fantazii, kterou potřebuje vykřičet do světa a stát se "pánem" nějakého živlu.
S tímto souvisí i to, že mám v plánu otevřít registraci i dospělých vampýrů nejen noviců. Budete se moct hrdě po akademii procházet jako strážci, kteří už něco zažili.
Vím, že mě napadlo ještě něco, ale když si to nenapíšu, tak nic nevím :D :D No už teď mám pár nápadů na speciální akce, tak doufám, že se mi podaří nárazově zrealizovat, protože chci, aby toto RPGéčko žilo a nebylo jen tak nějaký :)

Pro teď už mě nenapadá co víc napsat, žvástama o tom, co jsem vás nudit nechci, takže se jdu vrhnout na ty informační maily (pošlu je i lidem, kteří sice nejsou na stránce zveřejněni, ale poslali registraci ;)) a pak na návštěvní knihy! :D Snad mě napadnou nějaký zajímavý a ještě neohraný místa (kdo by chtěl pomoct, může vymýšlet se mnou ;)) Ještě jednou zmiňuju - jakkýkoliv otázky směřujte pod článek, nebo když to bude něco, co nechcete, aby viděl někdo jiný, pište na e-mail: rpg-vampireacademy@seznam.cz Ale je jasné, že v komentářích si toho všimnu dřív ;D
>> Rose
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.