Morojka - Illeana Tatiana Conta

13. srpna 2012 v 14:50 |  Profily
Jméno: Illeana Tatiana Conta
Rasa: Morojka
Věk: 18
Živel: země

Popis: Illeana(čtěte Iliana) je sice Morojka, nicméně její vzhled tomu příliš neodpovídá. Je zkrátka jedna z toho mála vampýrek, které jsou spíše snědé a mají aspoň nějaké křivky. Jinak má světle zeleno-modré oči mandlového tvaru, mírně nadzvednutý nosík a celkem plné rty. Je dost hubená a na Morojku docela malá, slabých 170 cm. Make-up používá s mírou, rozhodně to nepřehání. Má piercing v pupíku a na temeni vytetované C, jako Conta. Obvykle nosí černé, nebo aspoň tmavé věci, zbožňuje mikiny s kapucí. Hnědé nazrzlé vlasy obvykle nosí rozpuštěné, nebo v upnutém culíku. Zásadně si je nežehlí.

Povaha: Illeana je to, čemu se říká černá ovce rodiny. Etiketa a vychování jí nic moc neříkají, autority neuznává. Nedá se říct, že by byla otevřená, naproti tomu není ani úplný introvert. Zkrátka ví, které věci si má nechat pro sebe - a které ne. Je v zásadě celkem přátelská, seznamování jí nedělá žádný problém, ale pokud byste hledali vážnější tichý typ, tak se k Illeaně nepřibližujte. Neztichne totiž nikdy.

Zájmy: Miluje černý, tvrdý humor, detektivní thrillery nebo rovnou horory a moderní abstraktní umění. Její tajnou vášní je hořká čokoláda a fotografování. Ze sportů dělá akrobatickou gymnastiku, holduje také józe. Než se zapsala na akademii, dokonce vedla pár kurzů. Když nemá co dělat(a je sama), skládá básně a písničky, málo komu je ukazuje.

Životopis: Illeana se narodila 13.1. ve slunečném Phoenixu, což je dost nezvyklé. Její rodiče ale vlastní parcelu kus od města, takže to až tak podivné není. Od malička s ní bylo trápení, nenechala si nic od nikoho líbit, nikoho neposlouchala a dělala si co chtěla. V královské rodině, v celém světě královských(její rodiče byli tím světem tak posedlí, že ji pojmenovali po královně), se necítila nikdy dobře. Všechno jí přišlo hrozně strohé a kožené, nikdo se od srdce nezasmál. I přesto, že rodiče by jí všechno koupili, byla posedlá myšlenkou postarat se o sebe sama. Pracovala v mnoha odvětvích - jako číšnice, pomocnice manikérky, asistentka kadeřnice, hlídala i děti. Nakonec si k sedmnáctinám za vlastní vydělané peníze koupila motorku, černou Vespu. Rodiče přemlouvala hrozně dlouho, aby jí dovolili opustit rodinné zázemí a zapsat se na Akademii, nakonec však povolili.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.