Morojka - Daniela Strich

14. srpna 2012 v 23:25 |  Profily
Jméno: Daniela Strich
Rasa: Morojka
Věk: 17
Živel: Voda

Popis: Je vysoká a štíhlá. Na rukou se i rýsují svaly, které nejsou nijak extra velké. Má modrohnědé oči a normální rty. Obočí má elegantně zahnuté a vlasy má hnědé, vlnité a sahají jí až někam k lopatkám. Má dvě tetování. Jedno na levé lopatce- vzpínajícího se pegase a na pravém boku má černou růži. Je poměrně opálená a její tvář vždy zdobí úsměv. Její obvyklé oblečení jsou kraťasy s páskem, k tomu tílko. Vše v barvách země. Vlasy si nikdy nestahuje, vyjímečně si udělá drdol, a to jen na nějaké slavnosti.

Povaha: Je to milá a odvážná holka. Miluje sport a dobrodružství. Kdyby si měla vybrat mezi prací venku a uklízením domu, radši si vybere to první. Na co sedět doma, když je venku hezky. Nesnáší nafoukané a urážlivé lidi, co si všimnou jen pro to, aby jim pomohla a pak si jí zase nebudou všímat. Někdy je drzá a říká si co chce, a nijak toho nelituje. Zároveň by strčila za přátele ruku do ohně.
Zájmy: Jezdí na koni. Jejím zájmem je i zpěv a hraní na různé hudební nástroje. Ráda plave a ve volném čase, když nemá co dělat, sedí u notebooku.

Životopis: Narodila se v malé vesničce na západu Itálie. To poznáte už z jejího přízvuku. Její otec byl milionář a její matka pracovala v železářství. I když to měla lehké, nikdy se přes ostatní nepřevyšovala. Nikdy nebyla pyšná. Ve škole měla dobré známky a vždy samé jedničky. Její otec se ovšem chtěl přestěhovat sem, a matka svolila. Její matka žije pořád v Itálii, Daniela se nakonec přestěhovala sem jen sama s otcem. Jakmile se dozvěděla o této škole (od otce) ihned žadonila, aby sem mohla chodit. Její otec to se smíchem přijal. Tak, a je tady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.