Morojka - Carmen Graciá

18. srpna 2012 v 23:00 |  Profily
Jméno: Carmen Graciá
Rasa: Morojka
Věk: 17
Živel: Oheň

Popis: Carmen patří mezi moroje menšího vzrůstu. Je také štíhlá, což ji dodává jak na rychlosti a hbitosti, tak na image křehkosti. Má rudé vlasy dlouhé pod lopatky, na pravé straně trošku vyholené. Do jejího obličeje jsou zasazené velké tyrkysově modré oči, díky kterým vypadá jak andílek. Má svůj vlastní styl, což dokazuje i tím, že má potetované obě ruce, stejně jako krk. Rtíky má menší ale zato červenější. Nosí vlastně cokoli, nejradši nosí kraťasy a rifle, ale nedělá ji problém nazout si podpatky a obléct si šaty.

Povaha: Je přátelská a velmi společenská. A i když vypadá jako křehká květinka, opak je pravdou. Umí si užívat života plnými doušky a dokáže být taky pěkně divoká. Je velmi tvrdohlavá a nebojí se jít za svým, ať to stojí co to stojí, což ji někdy působí problémy. Nedělá ji problém používat sarkasmus, a nemálo používá i ironii. Rozhodně není sobecká, naopak dokáže být upřímná a dobrosrdečná. Často se stává že lidé, kteří ji neznají a nechápou, Carmen považujou za mrchu a sobce. Neuznává rozdíly mezi "obyčejnými" a "královskými" Moroji, také to dává docela dost často najevo.

Zájmy: Její největší zálibou je malování. Ani neví, jak se k tomu dostala ale když se ji do rukou dostane tužka, nebo štětec, ihned ji láká začít malovat. Dokáže namalovat vlastně cokoli, něco líp a něco hůř. Také velmi ráda zpívá a sportuje. Již jako malá se věnovala aikidu a střílení z luku. Rozhodně ale nepatří mezi ty, kteří se se vším chlubí.

Životopis: Narodila se 8.7. 1995 v Mexiku. Nepatří mezi "královské" a ani ji to nijak nevadí. Přes všechny útrapy svého života, měla hezké dětství. A s láskou vzpomíná na své rodiče, které bohužel zabili Strigojové, zrovna v době kdy Carmen byla na návštěve u své tety. Již nikdy se zpátky do Mexika nevrátila. Místo toho, se rozhodla odejít na Akademii sv. Vladimíra, kam ji její teta také přihlásila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alex.Saskie Babjakova Alex.Saskie Babjakova | E-mail | 8. ledna 2013 v 11:24 | Reagovat

tak takhle holka se mi líbí jak vzhledově tak i tím ze se mi dost podobá.. maluje, je stihla.. ja jsem sice vysoka, ale to je jedno..
Maluju a proto jsem na umelecke skole.. :) je to skvelý!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.