Moroj - Joshua Dashkov

13. srpna 2012 v 10:01 |  Profily
Jméno: Joshua Dashkov
Rasa: Moroj
Věk: 18
Živel: voda

Popis: Jakmile Joshuu uvidíte, většinu odsuzujících lidí napadne "další blbej emař". Pletou se. Není vůbec hloupý, ale naopak je vysoce inteligentní, to je taky jedna z věci, která ho od lidí drží dál. Zadruhé nemá tenhle styl, protože by se tak cítil, ale nezjistil, že ho takhle lidí nechávají na pokoji a on může v klidu zmizet ve vlastních myšlenkách. A za třetí, emo a metal jsou stylově podobné, ale hudbou naprosto rozdílné věci, takže to není emař, ale metalista. Další věcí viditelnou na první pohled je jeho nepřirozeně bledá pleť (na jeho bledosti se asi podepsalo i místo jeho pobytu), a když má obtažené tričko tak docela svalnatá (no vzhledem k tomu, že je moroj, to berte s rezervou, má sice trochu vypracované ruce, ale pekáč buchet na břichu ne) a hlavně vysoká (přes 185 cm) postava. Obléká se převážně do tmavých barev, ze kterých nejvíc miluje černou. Občas si vezme i bílé tričko, ve kterém mu to sluší víc než v černé barvě. Když se mu zadíváte do obličeje, nejdříve vás upoutají jeho modré oči, které mají barvu oceánu. Buď jsou naprosto prázdné, nebo v nich hrají jiskřičky pobavení. Příliš se neusmívá, ale když už se usměje tak to stojí za to. Buď je to jen pobavené zacukají koutků, nebo jeho dokonalý úsměv s bílými rovnými zuby, který působí možná tak kouzelně právě protože, ho příliš často neukazuje. Ve rtu má dva piersingy.

Povaha: Povaha je hodně složitá a proto je hodně těžké Joshuu opravdu poznat. Začneme tedy s tím, co si o něm lidí myslívají na první pohled. Je zamlklý a moc se s nikým nebaví. Pokud má promluvit musí mu to stát za to. Nikdy nepromluví bez rozmyslu, nebo neřekne nějaké slovo zbytečně. Od dívek se snaží držet stranou, protože je to přece jen kluk a šíleně se bojí, že by se mu nějaká dostala pod kůži a našla všechno to, co schovává za kamennou maskou a naučeným arogantním úsměvem. Ale i přes jeho obranu se může stát, že se nějaká dívka zavrtá a jemu se nepovede ji dostat ven. Nejhorší pro něj je když on miluje ji a jí je to úplně ukradený, nebo ještě hůř jiného kluka. Je to žárlivec žárlivá a už jen myšlenka na to, že by se jí dotýkal někdo jiný, ho nutí mlátit pěstí do stěny. Kvůli tomuhle je uzavřený do svojí pevné slupky, kam nikoho téměř nepouští. Ale stále tu je možnost, že mu dívka city opětuje a to se pak ukáže ten nejromantičtější a nejpozornější kluk jakého si dívka může přát. Udělal by cokoli, co by jí mohlo udělat radost. Je to romantická duše co skvěle líbá a je schopný se vykašlat na svoje uspokojení jen kvůli tomu, aby udělal dobře jí. A to je další z důvodů, proč je tak stranou. Nikdo nemůže pochopit, jak šíleně se děsí toho, že ho nějaká dívka využije a bude z něj dělat idiota... Ale je to prostě kluk a pokud vidí, že nějakou dívku zajímá jeho chladnost a odtažitost tak proč toho nevyužít a nezabavit se? Ale problém je ten, že se pak těžko pozná jestli to myslí, vážně nebo ne.

Zájmy: Joshua i přes to, že není příliš komunikativní člověk má rád společnost. Ne tím, smyslem, že mluví, ale rád poslouchá, jak lidi mluví. Hledá v jejich slovech něco jiného a čte mezi řádky. Rád si vyčistí hlavu a to mu jde nejlépe při běhání, nejlépe v lese, nebo při nejhorším v parku. Další věc, kterou dělá, je kreslení. Ale jen v případě, že ho nikdo nevidí a má jistotu, že to nikdo nezjistí. Nechce, aby někdo věděl o tom, jak kreslení miluje.

Životopis: Joshua se narodil na královském dvoře jako většina královských. Jeho rodiče patří mezi jedny z nejvýznamnějších takže už od malička ho vychovávali v tom, že on je ten kdo bude podle všech věcí jednou zastupovat jejich rod. Prostě rozmazlovaný jedináček co vyrůstal mezi svými a od malička měl všechno na co ukázal. No a právě to ho odtáhlo od okolí. Postupem času začal nenávidět soukromé učitele. Chůvu a všechny další věci, které mu byli poskytovány a nakonec řekl, že chce jít na akademii a zbavit se matky věčně zalezlé za jeho zadkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.