Moroj - Jack Goldriver

13. srpna 2012 v 23:29 |  Profily
Jméno: Jack Goldriver
Rasa: Moroj
Věk: 18
Živel: voda

Popis: Jack má čokoládově hnědé, skoro černé, docela dlouhé a večně rozcuchané vlasy a modré, skoro šedé oči, které ve tmě vypadají jako zelené. Špatně vidí, to proto vypadají šedě. Tváře má zjizvené a rty popraskané. Je opálený ale přitom vypadá bledě. Je vysoký a hubený. Je také docela silný. Na ruce má vytetovaného čínskkého draka. Kolem krku mívá náhrdelník s hliněnými korálky.Obléká se do modré košile, zelené mikiny, džínsů a tenisek.

Povaha: Je milý, hodný a inteligentní. Zatím neví jesti má brát dhampýry jako strážce. strašně dobře kreslí a maluje. Nenávidí strigoje, kvůli tomu, že jeho rodiče byli strigoji a jako malého ho opustili. Je blázen do notebooků. Od rána do večera sedí u počítače (notebooku). Proto špatně vidí.

Zájmy: Rád plave. Dělá mu to dobře a také ho baví zkoušet ovládat vodu. Zatím mu to moc nejde. Rád maluje, kreslí a zkouší napsat knihu. Poslední dobou se zajímá o bojová umění ikdyž mu nejdou. Jeho nejoblíbenější zvíře je kočka, přesněji jeho kocour Mourek. Jeho oblíbená barva je modrá a oblíbená rostlina sedmikráska.

Životopis: Jack se narodil daleko na západě ve městě West Wood. Rodiče ho v sedmi letech opustili. Ani je moc neznal. Žil tedy sám v domě s kocoury Césarem a Mourkem. César ale brzy umřel. Jack se živil krví která byla v mrazáku. Nevěděl čí je. Jednoho dne mu soused řekl, že je dhampýr, že Jack je moroj a jeho rodiče se stali strigoji. Jack nevěděl co si myslet. Už tam nechtěl být. Sbalil se tedy a odstěhoval. Bydlel asi dvacet mil od akadmeie Sv. Vladimira. Když se o této akademii dozvěděl rychle tam šel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.