Dhampýrka - Vanessa Greenshoot

13. srpna 2012 v 12:23 |  Profily
Jméno: Vanessa Greenshoot
Rasa: Dhampýrka
Věk: 17 let

Popis: Je normálního vzrůstu a má velmi světlou pleť, na to, že je to dhampýrka. Má kaštanově hnědé vlnité vlasy pod lopatky, které mají na světle červený nádech. Dost často si dělá zajímavé účesy, ale nejčastěji je má volně rozpuštěné, nebo v jednoduchém culíku vysoko na temeni hlavy. Bystrým zeleno-modrým očím nic neunikne. Trochu vystouplé lícní kosti jí dělají srdcovitý tvar obličeje. To první, co většinou člověka napadne, když jí vidí, je to, že je to "nudná slušňačka", ale opak je pravdou. Nosí roztrhané džíny, které jsou její nejoblíbenější, ale nepohrdne ani džínovými kraťasy, které jsou u ní také velice oblíbené. Do společnosti si většinou bere šaty, ale ani to není jisté. Připravuje se na to, že bude nosit oblečení vhodné pro strážce a to určitě nebudou šaty.

Povaha: Je přátelská. Ráda se kamarádí jak s kluky, tak s holkami. Je trochu nesmělá, ale když s ní někdo začne mluvit, tak je v pohodě. Je ale docela výbušná. Nesnáší, když se jí někdo posmívá, nebo jí pomlouvá. Naštěstí se dokáže uklidnit stejně rychle, jako naštvat, což je pro některé osoby dobře. Je pesimistka, i když se snaží chovat optimisticky. Má ráda černý a morbidní humor. Svou budoucí povinnost chránit Moroje bere vážně a nikdy o tom nevtipkuje. Snaží se být co nejlepší, aby mohla chránit královské, kteří mají hodně strážců, jelikož to znamená, že nebude mít tak těžkou práci. Ne, že by se chtěla ulejvat. Má zlozvyk, že si často bezmyšlenkovitě hraje s vlasy, nebo podupává nohou. Je trochu netrpělivá.

Zájmy: Nejraději ze všeho maluje. Vždy s sebou nosí blok a tužku pro případ, že by se nudila. Nejčastěji kreslí portréty jiných lidí, nebo krajiny.

Životopis: Do jejích čtyř let se o ní starala její matka, která jí pak, ale poslala do školy sv. Vladimíra, protože sama je velmi vážená Strážkyně. Svého otce nezná, ale ani po tom netouží, její matka o něm nikdy nemluvila, ale když se Vanessa o něm chtěla něco dozvědět, tak jí to její matka řekla, ale nezdálo se, že jí to dělá radost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.